24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
Login: Hasło: Odzyskaj hasło Zarejestruj się
wiadomości
kuchnia
ogłoszenia
podróże
teksty
"Gdy mężczyzna odmawia"
Gdy kobieta odmawia seksu, bo ma na przykład gorszy dzień, jest zmęczona, boli ją głowa, czy powie cokolwiek innego, bez względu na faktyczny powód jej niechęci, jej zachowanie nie wzbudzi takiego zdziwienia jak zachowanie mężczyzny, który mówi „nie”. Wydaje się nam bowiem, że przecież oni zawsze myślą i chcą tylko jednego, ale to nie do końca tak jest. Jednak nie zawsze znaczy to, że mają kochankę, są homoseksualistami, czy ich kobiety stały się mniej pociągające.

Problemy, które negatywnie mogą wpływać na pociąg seksualny, to stres, problemy zdrowotne, psychiczne, niepowodzenia w pracy, brak pieniędzy, perspektyw lub zwykłe przemęczenie. Jednak gdy ich problemy odbijają się w łóżku czują się oni podwójnie sfrustrowani, tym, że mogą stać się mało wartościowi bo przecież oni zawsze muszą. To błędne koło, ale pomóc  tu może kochająca i wyrozumiała kobieta.

Problem z mężczyznami polega na tym, że oni nie chcą rozmawiać, zwierzać się i opowiadać co się dzieje, zawsze wszystkiego trzeba się domyślać, nie powiedzą co jest nie tak. Odreagowują to ucieczką w pracę, spotkania z kolegami lub po prostu zasypiają. To wszystko może być powodem, iż nie mają ochoty na łóżkowe swawole. Tak jak kobieta ma gorszy dzień tak i zmęczony partner po prostu nie chce się kochać. I ma do tego prawo. Dlatego zamiast od razu snuć czarne myśli, puszczać wodze wyobraźni i pchać męża w objęcia kochanki, lepiej porozmawiać, wyjaśnić o co chodzi, dowiedzieć się jaki jest problem. Nieraz to wystarcza, ale gdy problem narasta wart udać się na terapię psychologiczną. Trzeba przyglądać się partnerowi, interesować się tym co go niepokoi. To, że nie ma ochoty na seks nie musi od razu oznaczać czegoś najgorszego.

Problemem mogą być same zbliżenia, może nie odpowiadać mu temperament partnerki, jej sposób zachowania, ale może obawiać się porozmawiać z nią o tym. Czasem nie chcą eksperymentować, albo właśnie o to im chodzi-chcą jakiegoś urozmaicenia w seksie, boją się tego proponować bo nie chcą być uznani za perwersyjnych. Są i tacy co boją się porażki, że nie sprostają oczekiwaniom partnerki więc unikają niekomfortowej sytuacji.

Problemy w łóżku odzwierciedlają problemy zdrowotne. Życie w stresie, niezdrowy tryb życia, odżywiania się odbijają się nie tylko na zdrowiu, ale odbijają sie właśnie na życiu seksualnym. Problemy ze zdrowiem mogą odbić się na problemach z erekcją, a facet który uważał się do tej pory za łóżkowego „ogiera”, będzie miał problem z przyznaniem sie do tego. W takich wypadkach potrzebne jest bardzo delikatne podejście i wyczucie tematu. Problemy z erekcją często spowodowane są poważnymi chorobami, które trzeba leczyć, dlatego też szybka reakcja jest bardzo potrzebna. Wbrew temu co się powszechnie sądzi, sprawa ta nie dotyczy tylko starszych, ale coraz częściej dotyka młodych i jak można by sądzić zdrowych mężczyzn. Przyczyny są różne, mogą dotyczyć zarówno psychicznych jak i fizycznych zaburzeń lekarze mówią o takich powodach jak cukrzyca, choroby układu krążenia czy nawet układu odpornościowego.

Nie ma się co jednak oszukiwać, że przyczyną utraty ochoty na seks, może być również znudzenie partnerką, jak i pojawienie się nowego obiektu pożądania. Gdy kobieta przestaje się podobać nie ma co liczyć na namiętności. W tym przypadku trudno o jakąś rade, może rozmowa, wizyta w poradni małżeńskiej, albo walka i ponowne uwodzenie partnera. Czasem mężczyzna chce po prostu widzieć, że jego ukochana dba o siebie i swoje wdzięki więc warto zainwestować w siebie (perfumy, bielizna, pięknie pachnący balsam do ciała, wizyta u fryzjera czy kosmetyczki) i to nie tylko dla niego, ale także dla samej siebie, by znowu poczuć się piękną i atrakcyjną. Warto spróbować.

Seks jest bardzo ważny w związku i często niepowodzenia w te sferze mogą przenosić się na inne dziedziny życia, więc jeżeli partnerka ma bardzo duże wymagania, a partner nie jest w stanie ich zaspokoić trzeba zastanowić się nad przyszłością i sensem tego związku.

Kobiety potrzebują ciepła, czułości, chcą czuć się piękne i pociągające, pragną erotycznych uniesień. Jednak gdy partner odmawia współżycia i nie ma na nie ochoty to związek prędzej czy później rozpadnie się. Ona zaczyna czuć się sfrustrowana i zagrożona. Tym bardziej kobieta, która ma wysokie wymagania i potrzebuje częstych zbliżeń. Dlatego tak ważna jest szczerość i umiejętność przeprowadzania rozmów, które mogą uzdrowić niejeden problem.


Copyright © 2006-2011 ANFA.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. | O nas - Reklama - Polityka COOKIES